alt

O nás

Se zasilatelstvím a transportními službami máme osobní zkušenosti od roku 1996 a zabýváme se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

Naším cílem je Váš úspěch

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Pokud potřebujete přepravit jakoukoliv zásilku na jakékoliv místo na světě, vymyslíme a připravíme pro Vás řešení přesně na míru.

Postaráme se o vše

Naši klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme logistické procesy a zajistíme pro Vás přepravu od A až do Z. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Máme zkušený tým

Zkušenosti a znalosti našeho týmu v oblasti zasilatelství a logistiky nám umožňují poskytovat profesionální služby. Stále se vzděláváme a aplikujeme nejnovější logistické trendy tak, abychom byli schopni splnit všechna přání klientů.

Naše práce nás baví

K projektům přistupujeme s nadšením, zodpovědným přístupem a zasilatelství je pro nás bez nadsázky druhým domovem. 

Zasilatelské podmínky

Pracujeme dle zasilatelských podmímnek Svazu spedice a logistiky ČR jehož jsme členem. Ke stažení na www.sslczech.cz

Nadační aktivita

- Jsme partnerem nadace Truck Help. Více na www.nadacetruckhelp.cz

Nadace Truck Help byla založena v roce 2003, nemá v evidenci žádné zaměstnance a je auditovaná. Podporuje děti, kterým zahynul jeden z rodičů při dopravní nehodě nebo zůstal trvale postižen. Konkrétně svou pomoc zaměřuje na pozůstalé po profesionálních řidičích nákladních vozidel a autobusů při výkonu povolání.

- Fnančně pomáháme základní škole Lipence - Praha 5

Záleží nám na tom, aby měli děti ve škole příjemné prostředí, aby při vyučování mohli používat různé didaktické a interaktivní pomůcky a aby mohli aktivně trávit volný čas v době přestávek nebo pauzy mezi dopoledním a odpoledním vyučováním.

- Podporujeme nadaci WORLD VISION zaměřenou na oblast výživy a zdravotních projektů pro děti v Súdánu

Chceme přispět k tomu, abychom nejchudším súdánským dětem přinesli šanci zlepšit životní podmínky, pro které je vzdělávání důležitým stavebním kamenem. Proto se podílíme na financování výstavby školní budovy včetně vybavení. Podporujeme také nákup školních potřeb, výstavbu dětského hřiště a samostatných sociálních zařízení.